South West Trains Class159 159103 rijdt naar Yeovil Pen Mill. Volgens Wikipedia worden deze stellen ingezet:
West of England / Heart of Wessex / Wessex
Main Lines: London Waterloo – Salisbury / Bristol Temple Meads / Exeter St Davids / Yeovil Pen Mill / Frome
Portsmouth Harbour – Basingstoke (morning service)
Portsmouth Harbour – Southampton Central (occasionally)
Yeovil Junction – Yeovil Pen Mill (peak hours only)
Virgin Trains East Coast Class91 eloc 91106 vooraan de sneltrein naar Leeds staat klaar op spoor 0 (klopt!). Achterop zit dloc class82 82226. Deze Intercity rijdt 200 km/u
Links ICMM⁴ 4245 als IC 1547 Amsterdam-Amersfoort. Rechts staat EuroStar Class374 4017 /4018 als EST 9114 uit London St Pancras op punt van vertrek, leeg naar de Watergraafsmeer
En daar was ie ineens weer. Eurostar EST Class374 4002 / 4001. Niemand er uit of er in. Trein 9126 is om 11:04 in London St Pancras vertrokken op weg naar Amsterdam Centraal. Aankomst 16:11. Blijft apart
Links komt aan EuroStar EST 4029/4030 als EST 9126 London St Pancras-Amsterdam. Rechts vertrekt SNCF TGV 4535 als Thalys 9370 Amsterdam Centraal-Paris Nord